Ürünlerimiz

Otomotiv

Tarım ve Hayvancılık
Tekstil
Özel Siparişler
 
Gelişen sektörlerden başlıca; otomotiv, hayvancılık ve tekstil sektörleri olmak üzere, diğer sektörlere de hitap edebilen, KEMER KAUÇUK piyasadaki kaliteli ürün yelpazesiyle tüketici ve üreticilerin güvenini kazanmıştır. KEMER KAUÇUK, kendi çizgisinde üstün çalışma performansı ve dürüstlük anlayışı ile tüketici ve üretici gruplara hizmet ederek başarısını göstermiştir.

Firmamızda doğal, silikon, sentetik, viton, nitril, EPDM kauçuk mamulleri kullanılarak; amortisör sanayi kauçuk yedek parçaları (valf tüpleri, körükler, tampon lastikleri, kesme halkalar, özel amortisör keçeleri), süt sağım makinelerinin her türlü kauçuk yedek parçaları (süt hortumları, meme lastikleri, güğüm kapağı contaları, biberon emzikleri, biberon bidonları, pençe contaları) yanı sıra çeşitli sızdırmazlık elemanları, o-ring contalar, hidrolik contalar, toz körükleri, toz lastikleri ve tekstil makinelerinin kauçuk yedek parçaları üretilmektedir.

Ürünlerimiz Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları Raporu’na sahip olup, sürekli yenilikleri ve daha kaliteli ürün yapım teknikleri ile araştırmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kemer Kauçuk Sızdırmazlık Elemanları Yedek Parça İmalatı ve Ticareti. 2005 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım; Parantez İnternet Teknolojileri